Fotografia Podwodna, Maciej Tomaszewski
Instruktor fotografii podwodnej CMAS PF2 oraz SSI.
Uczestnik licznych wystaw i konkursów fotograficznych. Współpracuje stale z pismami nurkowymi, turystycznymi i portalami internetowymi w Polsce, Niemczech i Danii.
Kurs fotografii podwodnej PF1 KDP CMAS (lub ekwiwalent w systemie SSI). Warsztaty prowadzi Maciej Tomaszewski. Zajęcia prowadzone są w małych 6-8 osobowych grupach. Warsztaty obejmują 4 trzygodzinne spotkania.
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych producentów sprzętu dedykowanego do cyfrowej i analogowej fotografii oraz filmu podwodnego.
  • KURSY I WARSZTATY Kurs fotografii podwodnej PF1 KDP CMAS (lub ekwiwalent w systemie SSI) oraz warsztaty fotografii podwodnej.
  • SPRZĘT FOTOGRAFICZNY Oferujemy specjalistyczny sprzęt do profesjionalnej fotografii podwodnej największych producentów.
  • O AUTORZE Instruktor fotografii podwodnej CMAS PF2 oraz SSI. Uczestnik licznych wystaw i konkursów fotograficznych.

Kursy i szkolenia

Warsztaty Fotografii Podwodnej Zapraszam na doskonalenie warsztatu fotograficznego. Warsztaty prowadzi Maciej Tomaszewski. Zajęcia prowadzone są w małych 6 osobowych grupach. Warsztaty obejmują 4 trzygodzinne spotkania. Cel warsztatów: wymiana opinii, prezentacja zdjęć i omawianie technik fotograficznych poprawa kompozycji zdjęć podwodnych, poznanie technik edycji i retuszu zdjęć.

Nowe terminy kursów w 2012 roku Witam,w zakładce kursy i warsztaty znajdują się aktualne terminy i miejsca szkoleń fotografii podwodnej.W tym roku nowością jest rozpoczęcie współpracy z bazą Centrum Nurkowego Seaway w Swornychgaciach w Borach TucholskichZajęcia prowadzone są w systemie KDP-CMASTerminy kursów i więcej informacji
Fotografia podwodna

© COPYRIGHT 2010. SUB-AQUA
Tworzenie stron WWW